SUMURI TALINO

JESTEŚMY JEDYNYM DYSTRYBUTOREM TALINO W POLSCE

TALINO to sprzętowa linia produktów firmy SUMURI, przeznaczona do przeprowadzania zaawansowanych śledztw kryminalistycznych. Głównymi atutami stacji roboczych TALINO jest ich szybkość, najwyższa jakość i adekwatna, niezawyżona cena.

Produkty firmy TALINO są projektowane przez śledczych dla śledczych. Stacje są wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia i najnowsze oprogramowania oferowane w świecie informatyki śledczej.

Oferujemy różne stacje robocze oraz laptopy, które są indywidualnie zaprojektowane
i przygotowane dla każdego z klientów:

  • TALINO Forensic Workstation
  • TALINO Cryptanalysis Workstation
  • TALINO eDiscovery & Incident Response Workstation
  • TALINO Forensic Laptop

Każda stacja robocza jest dostosowana do wymagań danego klienta. Wystarczy wspomnieć o niektórych cechach:

  • Najnowszej generacji procesor Intel Core i7
  • do 128 GB pamięci RAM (DDR4),
  • dedykowany kontroler RAID we wszystkich systemach,
  • niezwykle wydajna karta graficzna NVIDIA,
  • wszystko precyzyjnie połączone ze sobą aby zapewnić najlepszą wydajność.

 

Laptop TALINO to najszybsza przenośna maszyna kryminalistyczna przeznaczona do wykonywania dowolnych zadań w terenie. Ten laptop jest wyposażony w procesor Intel 6700K 4.0GHz i 32GB pamięci RAM (DDR4 2133 MHz RAM).

 

 

OPROGRAMOWANIE SUMURI

RECON – do systemów Mac OS X – najszybszy sposób analizy urządzeń z systemem OS X. Dzięki automatyzacji pracy, oprogramowanie RECON w kilka minut jest w stanie osiągnąć wynik, który doświadczony śledczy osiąga w kilka tygodni.

 

RECON IMAGER jest najbardziej kompletnym narzędziem do wykonywania kopii binarnych dysków twardych
z komputerów firmy Apple bez potrzeby podawania hasła administratora. Recon Imager wykonuje zarówno kopie binarne dysków twardych (zaszyfrowanych i niezaszyfrowanych), a także kopie binarne pamięci RAM systemów MAC OSX.

 

PALADIN to system typu „live CD” bazujący na dystrybucji Ubuntu, przeznaczony do analizy oraz tworzenia kopii binarnych nośników zamontowanych bezpośrednio w komputerze dowodowym. PALADIN jest dostępny w wersjach 64-bitowych i 32-bitowych

 

 

CARBON – Virtual Forensics Suite – Rewolucyjny produkt informatyki śledczej umożliwiający wirtualizację systemu operacyjnego bezpośrednio z dysku zamontowanego w materiale dowodowym.