AUDYT BEZPIECZEŃSTWA APLIKACJI – KODU

CEL PRZEPROWADZANIA AUDYTÓW

Audyt bezpieczeństwa aplikacji - kodu

Przeprowadzenie audytu umożliwia niezależnie określić stan i poziom bezpieczeństwa firmy. Najważniejszym celem audytu jest stwierdzenie naruszeń bezpieczeństwa, wykrycie luk i możliwości ich wykorzystania, a co najistotniejsze w przypadku ich stwierdzenia wskazanie możliwych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo całej organizacji.

Dzięki testom penetracyjnym klient może się szybko przekonać czy wykorzystywane przez niego sieci są proste do wykrycia, czy cyberprzestępca jest w stanie zidentyfikować np. producenta urządzenia oraz co najważniejsze, czy zastosowane zabezpieczenia są zgodne z procedurami i wystarczające aby chronić wrażliwe dane, które w nich krążą. Każdy audyt bezpieczeństwa lub test penetracyjny jest pogłębieniem wiedzy z zakresu bezpieczeństwa dla administratorów odpowiedzialnych za ciągły monitoring tego, co dzieje się w systemach wykorzystywanych przez naszą firmę.

CHARAKTERYSTYKA AUDYTU

Jest to nasz najbardziej zaawansowany audyt podparty wieloletnim doświadczeniem w świecie inżynierii wstecznej. Wykonujemy audyty bezpieczeństwa oprogramowania przed złamaniem z kompletnymi raportami dotyczącymi słabości systemów zabezpieczeń i licencjonowania oprogramowania z rekomendacjami, jakie zmiany należy wprowadzić, jakich forteli warto użyć i jakich narzędzi najlepiej wykorzystać, aby poprawić zabezpieczenia oprogramowania. Na specjalne życzenie klienta po audycie możemy zaprojektować i zbudować dedykowane zabezpieczenie oprogramowania dla audytowanego produktu od podstaw lub wykorzystując zmodyfikowane wersje naszych systemów ochrony i licencjonowania oprogramowania, wliczając:

  • protektory aplikacji (exe protektory)
  • kompresory aplikacji (exe pakery)
  • wirtualne maszyny (silniki vm)
  • ochrona aplikacji na hasło
  • rozwiązania anty cracking i anty hacking

W skład audytu może również wchodzić „odzyskiwanie projektów programistycznych” w czasie, których możemy pomóc w odzyskaniu utraconych kodów źródłowych, algorytmów i zasobów wprost ze skompilowanych aplikacji stworzonych w C / C++ / C#, Java, Visual Basic, VB.NET, Delphi, Pascal, Visual FoxPro, AutoIt, Flash SWF ActionScript.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Tel: +48 32 732 56 00e-mail: biuro@forsec.pl 

lub odwiedź naszą siedzibę!

ForSec Sp. z o.o.

ul. 73 Pułku Piechoty 7A

40-496 Katowice

ZOBACZ TAKŻE: