O FIRMIE

Poznaj nas

OBSZARY DZIAŁANIA

Firma ForSec to zespół ekspertów bezpieczeństwa informatycznego i informatyki śledczej. ForSec czyli połączenie dwóch słów: Forensics & Security to z jednej strony profesjonalne laboratorium informatyki śledczej i odzyskiwania danych – jedno z największych w naszym kraju, dział audytów złożony z wszechstronnego zespołu specjalistów będących w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu, centrum szkoleniowe z unikalnym programem ścieżek edukacyjnych z zakresu bezpieczeństwa IT i informatyki śledczej, ale przede wszystkim zespół pasjonatów z ponad 10 letnim doświadczeniem potwierdzonym licznymi wyróżnieniami, wystąpieniami na międzynarodowych konferencjach oraz publikacjami w pismach branżowych.
ForSec to także wyłączny dystrybutor w Polsce rozwiązań firmy Cellebrite, Access Data, Sumuri.
Informatyka śledcza
65%
Audyty
60%
Security Operations Center
55%
Doradztwo Forensics & Security
45%

Jeśli szukacie Państwo eksperta bezpieczeństwa IT, zamierzacie zbudować swoje własne Security Oparations Center, czy potrzebujecie wsparcia z zakresu informatyki śledczej, jesteśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania.

ForSec – Audyty – Ekspertyzy – Oprogramowanie – Szkolenia

ForSec to wyspecjalizowani fachowcy, których wiedza i umiejętności udowodnione są wieloletnim doświadczeniem, międzynarodowymi certyfikatami, wystąpieniami na licznych konferencjach oraz publikacjami w najbardziej szanowanych magazynach i biuletynach.