SUMURI TALINO

JESTEŚMY JEDYNYM DYSTRYBUTOREM TALINO W POLSCE

TALINO to sprzętowa linia produktów firmy SUMURI

TALINO to sprzętowa linia produktów firmy SUMURI, przeznaczona do przeprowadzania zaawansowanych śledztw kryminalistycznych. Głównymi atutami stacji roboczych TALINO jest ich szybkość, najwyższa jakość i adekwatna, niezawyżona cena.

Produkty firmy TALINO są projektowane przez śledczych dla śledczych. Stacje są wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia i najnowsze oprogramowania oferowane w świecie informatyki śledczej.

Oferujemy różne stacje robocze oraz laptopy, które są indywidualnie zaprojektowane
i przygotowane dla każdego z klientów:

  • TALINO Forensic Workstation
  • TALINO Cryptanalysis Workstation
  • TALINO eDiscovery & Incident Response Workstation
  • TALINO Forensic LaptopTALINO - Różnice

Każda stacja robocza jest dostosowana do wymagań danego klienta. Wystarczy wspomnieć o niektórych cechach:

  • Najnowszej generacji procesor Intel Core i7
  • do 128 GB pamięci RAM (DDR4),
  • dedykowany kontroler RAID we wszystkich systemach,
  • niezwykle wydajna karta graficzna NVIDIA,
  • wszystko precyzyjnie połączone ze sobą aby zapewnić najlepszą wydajność.

 

Laptop TALINOLaptop TALINO to najszybsza przenośna maszyna kryminalistyczna przeznaczona do wykonywania dowolnych zadań w terenie. Ten laptop jest wyposażony w procesor Intel 6700K 4.0GHz i 32GB pamięci RAM (DDR4 2133 MHz RAM).

 

 

OPROGRAMOWANIE SUMURI

RECON – do systemów Mac OS XRECON – do systemów Mac OS X – najszybszy sposób analizy urządzeń z systemem OS X. Dzięki automatyzacji pracy, oprogramowanie RECON w kilka minut jest w stanie osiągnąć wynik, który doświadczony śledczy osiąga w kilka tygodni.

RECON IMAGER - kopie binarne dysków twardych

 

RECON IMAGER jest najbardziej kompletnym narzędziem do wykonywania kopii binarnych dysków twardych
z komputerów firmy Apple bez potrzeby podawania hasła administratora. Recon Imager wykonuje zarówno kopie binarne dysków twardych (zaszyfrowanych i niezaszyfrowanych), a także kopie binarne pamięci RAM systemów MAC OSX.

 

PALADIN to system typu „live CD”PALADIN to system typu „live CD” bazujący na dystrybucji Ubuntu, przeznaczony do analizy oraz tworzenia kopii binarnych nośników zamontowanych bezpośrednio w komputerze dowodowym. PALADIN jest dostępny w wersjach 64-bitowych i 32-bitowych

Carbon Virtual Forensic suite

 

 

CARBON – Virtual Forensics Suite – Rewolucyjny produkt informatyki śledczej umożliwiający wirtualizację systemu operacyjnego bezpośrednio z dysku zamontowanego w materiale dowodowym.