DLACZEGO FORSEC?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ForSec czyli połączenie dwóch słów: Forensics & Security to z jednej strony profesjonalne laboratorium informatyki śledczej i odzyskiwania danych – jedno z największych w naszym kraju, dział audytów złożony z wszechstronnego zespołu specjalistów będących w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu, centrum szkoleniowe z unikalnym programem ścieżek edukacyjnych z zakresu bezpieczeństwa IT i informatyki śledczej.

o-nas-biurko
o-nas-klawiatura
o-nas-mysz
o-nas-monitor
o-nas-komunikat
o-nas-programista
FORSEC

Poznaj nas bliżej

Jesteśmy zespołem pasjonatów z ponad 10-letnim doświadczeniem potwierdzonym licznymi wyróżnieniami, wystąpieniami na międzynarodowych konferencjach oraz publikacjami w pismach branżowych. Możesz nam zaufać!

Szukasz eksperta bezpieczeństwa IT?

Zwiększ poziom bezpieczeństwa w Twojej firmie.

Chcesz stworzyć swoje własne Security Operations Center?

Bądź chroniony 24/7.

Potrzebujesz wsparcia z zakresu informatyki śledczej? 

Pozyskuj elektroniczne dowody przestępstw.

Wiemy, czego potrzebujesz

Zaproponujemy Ci najbardziej optymalne rozwiązania! Potrzebujesz szkolenia, specjalistycznego audytu czy może pomocy w odzyskaniu cennych danych? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! 

Nieustannie się szkolimy

Każdego dnia zdobywamy cenną wiedzę, aby później w przystępny sposób przekazać ją Tobie oraz Twoim pracownikom. Bierzemy udział w innowacyjnych szkoleniach, wydarzeniach branżowych oraz eksperckich spotkaniach. Wszystko po to, aby zapewnić Wam jak najwyższej jakości usługi oraz produkty!  

Możesz nam zaufać 

Na rynku IT jesteśmy obecni od wielu lat! Pozwoliło nam to wypracować ugruntowaną pozycję potwierdzoną licznymi wyróżnieniami, wystąpieniami na międzynarodowych konferencjach oraz publikacjami w pismach branżowych.

Jesteśmy dystrybutorem w Polsce
rozwiązań firm, takich jak:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami – z chęcią porozmawiamy o Twoich potrzebach, doradzimy oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.