Weź udział w naszych szkoleniach

Zdobądź specjalistyczną wiedzę w ForSec!

Kształcenie się jest nieodłącznym elementem każdej pracy. Potrzeba zdobywania nowych doświadczeń, eksperckich kwalifikacji oraz stawiania kamieni milowych na drodze swojej kariery pozwala nam na stanie się prawdziwymi specjalistami w wybranych przez siebie dziedzinach. Sprawdź jakie szkolenia oferujemy i wspólnie zadbajmy o Twoją wiedzę!

Jakie szkolenia znajdziesz w naszej ofercie?

Oferujemy szkolenia zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Wszystkie szkolenia są przygotowane oraz prowadzone przez naszych ekspertów zajmujących się danym zagadnieniem od co najmniej 10 lat. Możesz im zaufać!

5
5
7

Hacking

Jakimi technikami posługują się cyberprzestępcy w cyfrowym świecie? Poznaj je wszystkie i dowiedz się, jak skutecznie się przed nimi chronić!
 

Chcę wiedzieć więcej! 
11
10
11

Informatyka śledcza

Chcesz rozpocząć pracę jako biegły, analityk czy specjalista ds. analiz informatycznych? Szkolenie z informatyki śledczej zagwarantuje Ci kompletną wiedzą potrzebną do jej rozpoczęcia!
 

Chcę wiedzieć więcej! 
6
6
8

Mobile Forensic

Chciałbyś rozpocząć pracę związaną z informatyką śledczą? Nasze szkolenie składające się z trzech poziomów zaawansowania jest właśnie dla Ciebie!
Chcę wiedzieć więcej! 
5
5
7

Bezpieczny pracownik

Czy wiesz, że za większość cyberproblemów w firmach odpowiada czynnik ludzki? Im więcej pracowników dowie się jak chronić miejsce pracy przed atakiem cyberprzestępcy, tym lepiej będzie funkcjonować cała organizacja! 

Chcę wiedzieć więcej!
11
10
11

Inne szkolenia

Szukasz specjalistycznego szkolenia z baz danych bądź ścieżki Linuxa? Sprawdź naszą ofertę i zapisz się na kurs, który znacząco podniesie Twoje kompetencje!  
Chcę wiedzieć więcej! 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami – z chęcią porozmawiamy o Twoich potrzebach, doradzimy oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.