znajdź miejsce dla siebie

Rozwijaj się w ForSec

Pracując w ForSec będziesz częścią zespołu, który ceni rozwój, wzajemne zaufanie oraz szacunek.

ForSec czyli połączenie dwóch słów: Forensics & Security to z jednej strony profesjonalne laboratorium informatyki śledczej i odzyskiwania danych – jedno z największych w naszym kraju, z drugiej strony dział SOC złożony z wszechstronnego zespołu specjalistów będących w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu. Na rynku IT jesteśmy obecni od wielu lat! 

Każdego dnia zdobywamy cenną wiedzę, aby później przekazać ją Tobie!

opragramowania
korzyści pracy w forsec

Zobacz, co nas wyróżnia

Atmosfera

Jesteśmy zgranym zespołem, który ceni współpracę i przyjemność spędzania czasu razem. Chętnie dzielimy się wiedzą i jesteśmy otwarci na czerpanie inspiracji od Ciebie.

Rozwój

Stawiamy na wsparcie naszych pracowników w każdym etapie ich drogi zawodowej i doceniamy ich pracę. Jako firma, każdego dnia dążymy do nieustannego doskonalenia.

Benefity

Opieka medyczna na najwyższym poziomie, kilkudniowe wyjazdy integracyjne i wspólne wypady na miasto czy to na kręgle, gokarty czy dobre jedzenie oraz wiele innych!

Jasny system wynagrodzeń

U nas masz pełną przejrzystość co do swojego wynagrodzenia, wiesz dokadnie jakie premie i bonusy otrzymujesz za swoją pracę.

Różnorodność i bezpieczeństwo

W naszym miejscu każdy może czuć się bezpiecznie, ponieważ cenimy każdą osobę, niezależnie od jej przekonań, pochodzenia czy wyznania. Rozumiemy, że różnorodność sprawia, że jako grupa jesteśmy bardziej kompletni i skuteczni.

Nie jesteśmy korporacją

Nie jesteśmy ograniczeni biurokracją ani hierarchią. Co jest u nas kluczowe? Twój wkład i twoje pomysły. Nie jesteś jednym z wielu w anonimowym korpoświecie. Jesteś tu ważny, a Twoje pomysły i inicjatywa doceniane są na każdym etapie.

great place to work

Forsec z certyfikatem Great Place to Work!

Nasza firma zdobyła prestiżowy certyfikat Great Place to Work! 
Jesteśmy niezmiernie dumni z tego osiągnięcia, które potwierdza nasze zaangażowanie w tworzenie wyjątkowego miejsca pracy. To przede wszystkim zasługa naszych niesamowitych pracowników, którzy każdego dnia tworzą tę wyjątkową atmosferę.
wartości forsec

Nasze wartości firmowe

Szacunek do ludzi i ich pracy

Wierzymy, że tylko w taki sposób można budować partnerskie relacje z  Klientami
i pracownikami firmy.

Odpowiedzialność

Kierując się odpowiedzialnością za produkty i usługi dostarczane
Klientom wykorzystujemy każdą okazję do tego, by stawać się lepszymi.

Motywacja

Stanowi dla nas źródło pozytywnej energii 
i jest siłą do skutecznego działania.

Synergia

Praca zespołowa jest filarem naszej firmy. Łączymy siły i umiejętności tak, aby
osiągać cele, których nie bylibyśmy
w stanie osiągać indywidualnie.

Rekrutacja

Jak wygląda proces rekrutacji?

1

Wyślij CV

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy, zachęcamy do aplikowania. Twoje CV zostanie przesłane do naszego zespołu rekrutacyjnego, który dokładnie przeanalizuje Twoje doświadczenie pod kątem spełnienia wymagań technicznych związanych z danym stanowiskiem.

2

Spotkaj się z nami

Podczas rozmowy dowiesz się więcej o naszej firmie, zespole oraz konkretnych zadaniach, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Chcemy, abyś miał okazję poznać tych, z którymi będziesz na co dzień współpracować.

3

Witaj ForSec!

Gratulacje! Cieszymy się, że do nas dołączysz! Teraz wystarczy tylko, że dogramy wszystkie szczegóły związane z Twoim zatrudnieniem.

oferty pracy

Aktualnie poszukujem osób na stanowisko:

Analityk Security Operations Center
Młodszy Analityk Laboratorium Informatyki Śledczej 

Nie widzisz oferty dla siebie? Nic straconego.

Poszukujesz pracy na innym stanowisku niż te, na które aktualnie prowadzimy rekrutację? Prześlij do nas swoje CV na adres rekrutacja@forsec.pl lub wypełnij poniższy formularz!