Bezpieczeństwo pracownika biurowego

Ochroń swoją firmę przed atakiem cyberprzestępców!

Współczesny świat niesie ze sobą szeroki wachlarz zagrożeń, których często nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Czy wiesz, że w swojej pracy jesteś nieustannie narażony na niebezpieczne cyberataki? Specjalnie dla osób, których głównych narzędziem pracy jest komputer podpięty do internetu przygotowaliśmy szkolenie, które w praktyczny sposób obrazuje zagrożenia, techniki ataków cyberprzestępczych oraz socjotechnicznych. Nie tylko uświadamiamy o ich istnieniu, ale także uczymy jak je wykrywać i jak prawidłowo na nie reagować!

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników!

  • Jak działa rynek cyberprzestępczy?
  • W jaki sposób przestępcy próbują uzyskać dostęp do sieci teleinformatycznej?
  • Jak wyłudzają informacje od nieświadomego pracownika?
  • Dlaczego wykorzystywanie komputera służbowego do celów prywatnych zwiększa ryzyko ataku na całą firmę?

Tego wszystkiego dowiesz się z naszego szkolenia! Co najważniejsze, po jego odbyciu każdy pracownik będzie wiedział, w jaki sposób bezpiecznie zarządzać swoimi miejscem pracy. Zdobędzie wiedzę jak chronić swoje dane, jak skutecznie opierać się atakom socjotechnicznym oraz jak zareagować w przypadku ataku poprzez przesłanie na skrzynkę mailową „niezapłaconej” faktury VAT od operatora sieci komórkowej i nie dopuścić do zaszyfrowania całego dysku twardego.

bezpeczenstwo-pracownika-biurowego-1
bezpeczenstwo-pracownika-biurowego-2
bezpeczenstwo-pracownika-biurowego-3
bezpeczenstwo-pracownika-biurowego-4
bezpeczenstwo-pracownika-biurowego-5
bezpeczenstwo-pracownika-biurowego-6
Bezpieczeństwo pracownika biurowego

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie? 

Kierujemy je do każdego pracownika w firmie bez względu na jego wiedzę i umiejętności informatyczne. Szkolenie jest dopasowane do potrzeb zarówno szczebla kierowniczego, helpdesku, pracowników działu kadr, sekretarek, ale również dla działów IT. Bezpieczeństwo zależy od każdego pracownika firmy!

Najczęściej zadawane pytania 

Kto pyta, nie błądzi! Sprawdź najczęściej zadawane pytania naszych klientów, a jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie — skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Szkolenie jest prowadzone przez naszych specjalistów zajmujących się tematyką ataków cyberprzestępczych od co najmniej 10 lat. To prawdziwi eksperci w swojej branży! 

Szkolenie odbywa się stacjonarnie – w naszej siedzibie bądź w firmie klienta. Na życzenie możemy zorganizować szkolenie w trybie online.

Pamiętaj! Im więcej pracowników dowie się jak chronić miejsce pracy przed atakiem cyberprzestępcy, tym lepiej będzie funkcjonować cała organizacja. A tego właśnie chcesz dla swojej firmy, prawda?

Chcę chronić swoją firmę przed cyberprzestępczością!

Chcesz wziąć udział w naszym szkoleniu? Skontaktuj się z nami za pomocą wygodnego formularza!