Skorzystaj z naszej pomocy!

Informatyka Śledcza

Informatyka śledcza to dziedzina, która zajmuje się badaniem, analizą i zabezpieczaniem danych cyfrowych w celu rozwiązania różnorodnych problemów i zagadek w świecie cyfrowym. Nasza firma specjalizuje się w tej dziedzinie i oferuje swoje usługi osobom prywatnym, firmom oraz organom ścigania. Nasz zespół ekspertów jest gotów pomóc w różnych aspektach tej fascynującej dziedziny.

Dla Organów Ścigania:

Współpracujemy z organami ścigania, pomagając w prowadzeniu dochodzeń
w sprawach związanych z różnego rodzaju cyberprzestępczością. Wykonujemy ekspertyzy oraz analizy danych, odzyskujemy utracone informacje i zabezpieczamy dowody. Dzięki naszemu doświadczeniu i narzędziom możemy pomóc w dostarczeniu niezbędnych dowodów.

Dla Osób Prywatnych:

Jeżeli nagle stracisz ważne informacje lub cenne zdjęcia z urządzeń elektronicznych, nie musisz się martwić. Nasza specjalistyczna usługa informatyki śledczej to doskonałe rozwiązanie, które umożliwia odzyskanie cennych danych, nawet w przypadku uszkodzenia nośników. Nasz zespół jest gotowy pomóc Ci w przywróceniu wspomnień
i dokumentów, które są dla Ciebie ważne.

Dla Sektora Prywatnego:

Nasza oferta obejmuje między innymi badanie lojalności pracowników oraz weryfikację działań związanych z przesyłaniem danych, mając na uwadze ochronę poufności informacji w środowisku biznesowym. Dodatkowo oferujemy usługę odzyskiwania utraconych plików z różnych nośników danych, takich jak komputery, telefony i inne urządzenia.

LABORATORIUM INFORMATYKI ŚLEDCZEJ

Przewaga nad konkurencją

Każdego dnia w naszym laboratorium zajmujemy się analizą komputerów, telefonów komórkowych – szukaniem dowodów elektronicznych. Naszymi klientami są niemal wszystkie służby działające w naszym kraju, od policji, poprzez sądy, prokuratury, urzędy kontroli skarbowej, placówki straży granicznej i inne instytucje powołane do ścigania przestępstw, a także firmy prywatne mające podejrzenie wycieku danych, włamania do sieci firmowej, czy działania nieuczciwych pracowników. Pracujące całą dobę laboratorium wydaje kilkadziesiąt spraw – opinii miesięcznie. Opinie dotyczą min. analizy komputerów pod kątem działania złośliwego oprogramowania, oszustw gospodarczych, wyszukiwania dowodów nieuczciwych pracowników oraz wszelkich innych artefaktów mogących stanowić istotne informacje w sprawie przekazanej do naszego laboratorium. Jest to realna przewaga nad konkurencją, ponieważ nasze laboratorium nie powstało wyłącznie na potrzeby działu Security Operations Center. Laboratorium istnieje od pierwszych dni powstania firmy ForSec.

szkolenia-ilu-1
szkolenia-ilu-2
szkolenia-ilu-4
szkolenia-ilu-5
szkolenia-ilu-3
szkolenia-ilu-6-1

Dostępne usługi informatyki śledczej:

5
5
7

Odczyt danych z telefonu

11
10

Odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników pamięci

11
14
14
15

Odczyt danych ze sprawnych nośników pamięci

5

Bezpowrotne kasowanie dysku

5
7
11

Odzyskiwanie danych po ataku cryptolocker

10
11
14
14
15

Odczyt danych z komputerów i laptopów

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami – z chęcią porozmawiamy o Twoich potrzebach, doradzimy oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.