Szkolenia produktowe i inne

Specjalistyczna wiedza w ForSec

Sprawdź jakie szkolenia oferujemy i wspólnie zadbajmy o Twoją wiedzę! Oferujemy szkolenia zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Wszystkie szkolenia są przygotowane oraz prowadzone przez naszych ekspertów zajmujących się danym zagadnieniem od co najmniej 10 lat. Możesz im zaufać! 

Poszerz swoje kompetencje

Inne szkolenia

Szukasz specjalistycznego szkolenia z baz danych bądź systemu Linux? Sprawdź naszą ofertę i zapisz się na kurs, który znacząco podniesie Twoje kompetencje!

Bazy danych

Nasze szkolenia z baz danych dostarczą Tobie oraz Twoim pracownikom kompleksową wiedzę potrzebną do zarządzania środowiskiem bazodanowym. Szkolenie skierowane jest dla osób początkujących, które do tej pory nie miały styczności z bazami danych, jak i dla zaawansowanych administratorów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.

Ścieżka Linuxa

Ścieżka szkoleniowa z systemu Linux dostarcza obszernej wiedzy potrzebnej do rozpoczęcia pracy z tego typu systemami. Oferujemy obszerne szkolenie składające się z trzech poziomów zaawansowania. Wybierz poziom podstawowy, zaawansowany bądź ekspercki zależnie od swojego poziomu wiedzy i podnieś swoje kompetencje!

Szkolenia produktowe

Chcesz wprowadzić do swojej firmy bądź przedsiębiorstwa nowe oprogramowanie bądź produkty, które pomogą Ci w utrzymaniu bezpieczeństwa? Sprawdź nasze szkolenia produktowe i dowiedz się jak najlepiej wykorzystać wybrane technologie!

X-Ways Forensics

X- Ways Forensics to zintegrowane oprogramowanie firmy X- Ways Software Technology AG. Dedykowane jest specjalistom informatyki śledczej, którzy zajmują się zbieraniem, ewidencjonowaniem i analizą elektronicznych dowodów wskazujących na nadużycia i przestępstwa. Zapisz się na nasze szkolenie produktowe!

X-Ways Forensics

Forensic Toolkit

Forensic Toolkit (FTK) firmy AccessData umożliwia przeprowadzenie kompletnych i dokładnych analiz z zakresu informatyki śledczej. FTK posiada doskonałą funkcję filtrowania i wyszukiwania danych zawartych na dyskach twardych i innych nośnikach cyfrowych. Dostępne filtry pozwalają na sortowanie tysięcy plików, aby w jak najszybszy sposób znaleźć potrzebne dowody. Zapisz się na nasze szkolenie produktowe!

Czy wiesz, że …?

Programy naszych szkoleń stworzyliśmy na podstawie wieloletniej praktyki oraz wiedzy zdobytej na licznych szkoleniach na całym świecie przez naszych wykładowców. Bez względu na jakim jesteś poziomie możesz rozpocząć swoją edukację!

Masz pytania, chcesz porozmawiać na temat naszych szkoleń bądź poznać szczegółową ofertę?