Informatyka śledcza

Odzyskiwanie danych z innych nośników

Inne nośniki danych

Oferujemy kompleksową obsługę różnego rodzaju nośników danych, włączając między innymi pendrive’y, dyski zewnętrzne, karty pamięci, kamery i aparaty, zapewniając bezpieczne i profesjonalne rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Wykonywanie kopii binarnych

Realizujemy usługę wykonywania kopii binarnych, aby zapewnić niezmienność danych.

Odzyskiwanie zdjęć

Odzyskujemy utracone zdjęcia zapisane na Twoim nośniku, niezależnie od przyczyny utraty.

Odzyskiwanie filmów

Niezależnie od formatu i rodzaju filmów, jesteśmy w stanie pomóc Ci w ich odzyskaniu.

Odzyskiwanie dokumentów

Odzyskujemy utracone dokumenty, pliki PDF, arkusze kalkulacyjne i wiele innych.

Odzyskiwanie danych po uszkodzeniach logicznych

Jeśli utraciłeś dane w wyniku błędów logicznych, takich jak przypadkowe usunięcie lub formatowanie urządzenia, jesteśmy w stanie pomóc w ich odzyskaniu.

Odzyskiwanie danych po uszkodzeniach fizycznych

Nawet jeśli Twój nośnik został uszkodzony fizycznie, istnieje szansa na odzyskanie danych. Mamy zaawansowane narzędzia i technologie do pracy z uszkodzonymi urządzeniami.

Inne zagadnienia związane z informatyką śledczą

Nie ograniczamy się tylko do telefonów i komputerów, ale także bierzemy pod lupę inne źródła danych, takie jak: serwery, wideorejestratory, płyty CD/DVD i wiele innych

Eksperci z zakresu informatyki śledczej

Niezależnie od tego, czy reprezentujesz instytucję państwową, która potrzebuje wsparcia w prowadzeniu śledztwa kryminalnego, czy jesteś osobą prywatną, która potrzebuje pomocy w odzyskaniu utraconych danych lub ochronie swojej prywatności online, jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Nasza firma posiada zespół składający się z ekspertów z zakresu informatyki śledczej w tym biegłych sądowych z ponad 15 letnim stażem, tworzącym profesjonalne laboratorium informatyki śledczej i odzyskiwania danych. Nasi doświadczeni technicy dbają o zachowanie najwyższego poziomu poufności i bezpieczeństwa Twoich danych osobowych.

Skorzystaj z naszych usług odzyskiwania danych i ponownie zyskaj dostęp do swojego urządzenia bez konieczności przywrócenia go do ustawień fabrycznych. Działamy sprawnie i efektywnie, aby jak najszybciej pomóc Ci rozwiązać problem utraty danych.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przy użyciu poniższego formularza

Przed złożeniem zgłoszenia, prosimy o wypełnienie poniższego formularza, podając konkretne dane urządzenia, takie jak model, marka, numer seryjny. Im więcej informacji dostarczysz, tym łatwiej będzie nam pomóc rozwiązać Twój problem.
Prosimy o dokładne opisanie problemu, z którym się borykasz. Im bardziej szczegółowy opis, tym łatwiej będzie nam zrozumieć, co się dzieje.