Informatyka śledcza

Odzyskiwanie danych z komputerów i laptopów

Komputery i laptopy

Nasza firma specjalizuje się w obsłudze różnego rodzaju komputerów działających na popularnych systemach operacyjnych, takich jak Windows, macOS, i Linux. Obsługujemy również różne marki komputerów, w tym najpopularniejsze, takie jak Dell, HP, Lenovo, Apple, Asus i Acer.

Wykonywanie kopii binarnych

Realizujemy usługę wykonywania kopii binarnych, aby zapewnić niezmienność danych.

Odzyskiwanie zdjęć

Odzyskujemy utracone zdjęcia zapisane na Twoim komputerze, niezależnie od przyczyny utraty.

Odzyskiwanie filmów

Niezależnie od formatu i rodzaju filmów, jesteśmy w stanie pomóc Ci w ich odzyskaniu.

Odzyskiwanie czatów z komunikatorów

Zapewniamy odzyskiwanie historii czatów z różnych komunikatorów, takich jak Signal, Skype, Discord, Telegram, Teams, WhatsApp, Viber, Threema, Gadu-Gadu i wiele innych.

Odzyskiwanie danych z poczty elektronicznej

Odzyskujemy utracone e-maile, załączniki i konta pocztowe z Twojego komputera.

Odzyskiwanie historii stron internetowych

Jeśli potrzebujesz odzyskać historię przeglądanych stron internetowych, możemy Ci w tym pomóc.

Odzyskiwanie różnego rodzaju dokumentów

Odzyskujemy utracone dokumenty, pliki PDF, arkusze kalkulacyjne i wiele innych.

Odzyskiwanie danych po uszkodzeniach logicznych

Jeśli utraciłeś dane w wyniku błędów logicznych, takich jak przypadkowe usunięcie lub formatowanie urządzenia, jesteśmy w stanie pomóc w ich odzyskaniu.

Odzyskiwanie danych po uszkodzeniach fizycznych

Nawet jeśli Twój komputer lub podzespoły zostały uszkodzone fizycznie, istnieje szansa na odzyskanie danych. Mamy zaawansowane narzędzia i technologie do pracy z uszkodzonymi urządzeniami.

Inne zagadnienia związane z informatyką śledczą

Nie ograniczamy się tylko do telefonów i komputerów, ale także bierzemy pod lupę inne źródła danych, takie jak: serwery, wideorejestratory, płyty CD/DVD i wiele innych

Eksperci z zakresu informatyki śledczej

Niezależnie od tego, czy reprezentujesz instytucję państwową, która potrzebuje wsparcia w prowadzeniu śledztwa kryminalnego, czy jesteś osobą prywatną, która potrzebuje pomocy w odzyskaniu utraconych danych lub ochronie swojej prywatności online, jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Nasza firma posiada zespół składający się z ekspertów z zakresu informatyki śledczej w tym biegłych sądowych z ponad 15 letnim stażem, tworzącym profesjonalne laboratorium informatyki śledczej i odzyskiwania danych. Nasi doświadczeni technicy dbają o zachowanie najwyższego poziomu poufności i bezpieczeństwa Twoich danych osobowych.

Skorzystaj z naszych usług odzyskiwania danych i ponownie zyskaj dostęp do swojego urządzenia bez konieczności przywrócenia go do ustawień fabrycznych. Działamy sprawnie i efektywnie, aby jak najszybciej pomóc Ci rozwiązać problem utraty danych.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przy użyciu poniższego formularza

Przed złożeniem zgłoszenia, prosimy o wypełnienie poniższego formularza, podając konkretne dane urządzenia, takie jak model, marka, numer seryjny. Im więcej informacji dostarczysz, tym łatwiej będzie nam pomóc rozwiązać Twój problem.
Prosimy o dokładne opisanie problemu, z którym się borykasz. Im bardziej szczegółowy opis, tym łatwiej będzie nam zrozumieć, co się dzieje.